Audrey Verschuren
Directie

Werkdagen: maandag t/m donderdag, vrijdag om de week

E-mail: a.verschuren@leonardodavincischool.nl







 
 



Helmi Wingens
Intern begeleider

Werkdagen: maandag t/m donderdag, vrijdag om de week

E-mail: h.wingens@leonardodavincischool.nl







 
 



Caroline Haanappel
Leerkracht groep Rood
Ondersteuning onderbouw


Werkdagen: maandag t/m vrijdag

E-mail: c.haanappel@leonardodavincischool.nl







 
 



Angela Lang
Leerkracht groep Blauw 
Coördinatie Tussenschoolse Ateliers


Werkdagen: maandag t/m vrijdag

E-mail: a.lang@leonardodavincischool.nl







 
 



Carien Meeuwisse
Leerkracht groep 3
Vertrouwenspersoon


Werkdagen: maandag t/m donderdag

E-mail: c.meeuwisse@leonardodavincischool.nl







 
 



Donya Carlée
Leerkracht groep 3 & 4
Coördinatie stage


Werkdagen: maandag, dinsdag vrijdag

E-mail: d.carlee@leonardodavincischool.nl






 
 



Sabine Kuiper
Leerkracht groep 4
Coördinatie Vreedzame School


Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

E-mail: s.kuiper@leonardodavincischool.nl






 
 



Tineke Huisman
Leerkracht groep 5

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

E-mail: t.huisman@leonardodavincischool.nl







 
 



Niek Herbrink
Leerkracht groep 6

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

E-mail: n.herbrink@leonardodavincischool.nl







 
 



Thijs Roovers
Leerkracht groep 7
Coördinatie ICT


Werkdagen: maandag t/m woensdag

E-mail: t.roovers@leonardodavincischool.nl






 
 



Rozemarijn de Heer
Leerkracht groep 7 & Rood
Coördinatie voor- en vroegschoolse educatie


Werkdagen: maandag, dinsdag om de week, donderdag, vrijdag

E-mail: r.deheer@leonardodavincischool.nl






 
 



Merle de Heer
Leerkracht groep 8

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

E-mail: m.deheer@leonardodavincischool.nl







 
 



Kris Vonk
Leerkracht groep 8
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Coördinatie Vreedzame School


Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

E-mail: k.vonk@leonardodavincischool.nl







 
 



Anneke de Hey
Remedial Teacher

Werkdag: donderdag

E-mail: a.dehey@leonardodavincischool.nl







 
 



Manuela Hollander
Administratie

Werkdagen: maandag t/m woensdag, vrijdag

E-mail: m.hollander@leonardodavincischool.nl







 
 



Larbi Bensabouh
Conciërge

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

E-mail: l.bensabouh@leonardodavincischool.nl







 
 



Amber de Pooter
Leraar in opleiding groep 6

Werkdagen: maandag en dinsdag

E-mail: a.depooter@leonardodavincischool.nl